Zobaczyliście już odcinek “Jestem z Polski” na TVN Style lub Player’ze i chce dowiedzieć się więcej o mnie i programie?


Przygotowałam dla Was kilka dodatkowych informacji.

A jeśli będziecie mieć dodatkowe pytania – piszcie śmiało:
alex@relationshiptherapist.com
albo zafollowujcie mnie na instagramie: @alexlimanowka

Dlaczego zgłosiłam się do programu?

Oprócz chęci zobaczenia jak w praktyce wygląda “telewizja” oraz jak realizuje się taki program, uważam, że warto rozmawiać o blaskach i cieniach życia poza ojczyzną.

Sama mieszkałam we Włoszech, Anglii i od ponad 6 lat w Hiszpanii, więc dobrze znam wyzwania jakie stawia życie Expatom. Jestem też psychoterapeutą, a większość moich pacjentów stanowią właśnie polacy żyjący poza granicami kraju.

Wyjazd z kraju, niezależnie od motywacji czy powodów, oprócz pięknej przygody, może okazać się również szkołą życia – metaforycznie i dosłownie.

Świadomość potencjalnych plusów i minusów życia na emigracji, da lepsze rozeznanie wszystkim osobom, które rozważają dłuższy wyjazd lub przeprowadzkę.

Program od kuchni:

Niespieszny hiszpański styl życia nie przechodzi, kiedy przyjeżdża do Ciebie ekipa nakręcić program. Trzy dni zdjęciowe, podczas sierpniowych upałów, po 12 godzin dziennie, żeby móc objechać miasto i pokazać Wam jak najwięcej jego uroków.  Było bardzo intensywnie.
Spisaliśmy się na medal, ekipa niestrudzenie pracowała w pocie czoła, za co jestem im niezmiernie wdzięczna. To właśnie dzięki nim, te trzy dni minęły błyskawicznie, w rodzinnej atmosferze, a same zdjęcia nie były stresującą harówką, a prawdziwą dobrą zabawą.
Zostały więc super wspomnienia i wyjątkowe nowe znajomości.

Jeśli marzycie o przeprowadzce do Barcelony, albo zwyczajnie chcecie przyjechać turystycznie – mam nadzieje że zrealizowany z TVN Style program uzbroi Was w nowe i przydatne informacje o moim mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *